SunExpress’te Yeni Atama
SunExpress - 13 Aralık 2016

Popüler tatil beldelerinden Avrupa’ya yolcu taşımacılığı yapan Sunexpress‘te yeni bir atama gerçekleştirildi. Şirketin, Almanya’da Genel Müdür Yardımcılığı görevine Rafet Alper Özen’in getirildiği bildirildi.

SunExpress’ten yapılan açıklamaya göre; Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress Almanya’nın üst yönetim kadrosunda yeni atama gerçekleşti.

Uzun yıllar Türk Hava Yolları‘nda farklı bölgelerde görev yapan Özen, SunExpress’in 2010 yılında kurduğu SunExpress Almanya’da Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümünü bitirdikten sonra profesyonel çalışma hayatına atılan Özen, 2008’de Türk Hava Yolları‘nda  (THY) Satış ve Pazarlama bölümünde çalışmaya başladı.

Türk Hava Yolları’nda sırasıyla İstanbul, Birleşik Krallık, Maldivler ve Dubai’de yöneticilik görevinde bulunduktan sonra 2014-2015 yılları arasında Afrika Satış Başkanlığı yapan Özen, son olarak 2015 yılından bu yana Türk Hava Yolları Güney Avrupa Satış Başkanlığı göreviyle Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, İspanya ve Portekiz’de toplam 27 uçuş noktasının sorumluluğunu yürüttü.

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.