Sunexpress Çağrı Merkezini Yeniledi
SunExpress - 9 Eylül 2016

Türk Hava Yolları (THY) ile Lufthansa‘nın ortak kuruluşu Sunexpress kendini yeniledi. 3 dilde çağrı merkezi için yeniliklere girilen şirketin hizmetlerini “Turkcell Global Bilgi” yürütüyor. Çağrı Merkezi hizmetleri İzmir’den yürütülecek.

İzmir’de düzenlenen açılış törenine Turkcell Global Bilgi İş Geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın ve SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan katıldı.

ÜÇ DİLDE HİZMET

Turkcell Global Bilgi, bundan böyle haftanın her günü 24 saat, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Almanca dillerinde de SunExpress ile çalışan tüm acentelere özel talep, değişiklik,sistemsel talepler, teknik konularında destek verecek, yolcu memnuniyeti, mağduriyeti adına diğer firmalarla iletişime geçerek bilet düzenleyecek.

Ayrıca rötar, müşteri memnuniyeti, bilet değişikliği, iade, SunPoints gibi konularda yolcuları bilgilendirecek olan Turkcell Global Bilgi, tekerlekli sandalye, evcil hayvan talepleri, medikal ekipmanı kontrolü gibi yolcuların özel isteklerinin uçağa alınıp alınamayacağını inceleyen bir ekip oluşturacak

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan müşteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek “Turkcell Global Bilgi ile yola devam edeceğimiz için mutluyuz. SunExpress olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Bu doğrultuda yolcularımızı doğru ellerde olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, bu işbirliğinin bizim aktarma merkezimiz olan İzmir’de gerçekleşiyor olması bizim için ayrı bir öneme sahip. 2006’dan bu yana İzmir’den operasyonlarımızı sürdürüyoruz ve 2012’de aktarma merkezimiz (HUB) olarak ilan ettik; İzmir’i şu anda iç hatlarda toplam 13 kentte, dış hatlarda ise Avrupa’da 26 kentte direk tarifeli seferlerle bağlıyoruz. Ve tabi ki, Anadolu’nun 13 kentine İzmir üzerinden Avrupa’da uçtuğumuz kentlere bağlantı veriyoruz. İzmir’de her yıl daha fazla büyüyoruz. Bu nedenle bu işbirliğinin İzmir’de gerçekleşmiş olması da bunun bir kanıtı” dedi.

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.