Kurumsal

Dünya genelinde havacılık (Hava yolları şirketleri, uçaklar, Havaalanları) haberleri ile ilgili yaşanan son gelişmeleri sizlere kaliteli bir şekilde ulaştırmak adına kurduğumuz havacılıkhaber.com web sitesi “Yurt içi Truzim Seyahat Acentasi Tatil Rehberi A.Ş” tarafından desteklenmektedir. Turizm sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, web yayınlarında da başarılı işlere imza atarak, ziyaretçilerinin sanal üzerinden de yaşanan son gelişmeleri takip etmelerine olanak tanımaktadır.

Kuruluşundan bu yana gerek sanal platformlarda gerekse de reel hayatta sunduğu hizmetleriyle başarılara imza atan Yurt içi Truzim Seyahat Acentasi Tatil Rehberi A.Ş, kaliteli, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile sanal platformlarda da hizmet vermeyi kendine görev bilmektedir. Tatil, iş seyahati ve diğer nedenlerden dolayı yola çıkmadan önce güzergahınız ve seyahat acentesi ile ilgili merak ettiğiniz haberleri bulabileceğiniz web sitemiz ile keyifli bir yolculuk yapmanın mutluluğunu yakalayacaksınız.

Kaynaklı haber ve prensipli yayın çerçevesinde hizmetinize sunduğumuz havacılıkhaber.net ile seyahatin keyfini en iyi şekilde yakalayacaksınız. Sürekli güncel, sürekli yeni haberleri takip edebileceğiniz havacılıkhaber.net ile havacılık haberlerinde güncelliği yakalayacaksınız.

BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.