THY’den Vali Erin’e Ziyaret
ŞANLIURFA Valisi Abdullah Erin’i makamında ziyaret eden Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karakaş, talepleri dikkate alarak Şanlıurfa’ya sefer sayılarını artırabileceklerini kaydetti.
GenelTHY - 22 Ağustos 2017

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karakaş ile THY Pazarlama ve Satış Müdürü Murat Yağmur’u makamında kabul etti. Ziyarete Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erin, Şanlıurfa’nın nüfusu ve hızla gelişen ticaret hacmi nedeniyle havayolları ile ulaşıma büyük ihtiyaç duyduğunu hatırlatarak, vatandaşların talepleri dikkate alarak Şanlıurfa’ya gelen THY yetkililerine teşekkür etti.
THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karakaş ise uçuş planlamalarını doluluk oranı ve gelen taleplere göre esnettiklerini, Şanlıurfa yerel yöneticilerinin ve sivil toplum kuruluşlarının taleplerini dikkate alarak sefer sayılarını artırabileceklerini kaydetti.
Şanlıurfa’nın hava ulaşımına olan ihtiyacının masaya yatırıldığı görüşme sonrası Vali Erin, THY yetkililerine bir Şanlıurfa tablosu hediye ederken, THY yetkilileri ise Anadolu Jet uçak biblosunu Vali Erin’e takdim ettiler.

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.