Atlasglobal’in Cluj Biletleri Satışa Sunuldu
AtlasGlobal - 14 Haziran 2016

 Atlasglobal Haberleri- 18 Temmuz’dan itibaren başlayacak İstanbul – Cluj (Romanya) uçuşları haftanın üç günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Avram Iancu Uluslararası Havalimanı’na gerçekleştirilecek. Kont Drakula efsanesinin doğduğu Transilvanya’yı keşfetmek isteyenlere fırsat sunan Atlasglobal, bilet satışlarındaki esneklikleriyle de dikkat çekiyor.

Eylül ayından itibaren ise seferler haftada 4’e çıkacak. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:10’da kalkarak 12:00’da Cluj’da olacak; Cluj’dan ise saat 13:00’te kalkarak 14:35’te İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 109 Dolar’dan başlıyor. Atlasglobal, Cluj hattı ile Avrupa’da uçuş gerçekleştirdiği destinasyon sayısını 11’e çıkardı.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde İzmir, Adana, Bodrum, Antalya, Kayseri, Trabzon ve Gaziantep’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Cluj’a rahatça seyahat edebilecek.

EkonomiPlus ve Business Class ayrıcalıkları Cluj uçuşlarında da devam ediyor

Cluj’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, Cluj seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.