Atlasglobal’den Business Yolcularına Özel Anlaşma
AtlasGlobal - 13 Temmuz 2016

Atlasglobal – Atlasglobal, yaptığı yeni çalışmalarıyla yolcularına daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.  “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganı ile yolcularına sağladığı hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Atlasglobal, yolcularını SkyTeam Lounge’ta ağırlamak üzere TAV “primeclass” ile bir işbirliğine imza attı. Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın sunduğu üstün hizmet kalitesinden faydalanabilecek.

Atlasglobal, global havayolu şirketi olma vizyonu çerçevesinde yurtdışındaki uçuş ağını hız kesmeden büyütüyor. Büyüme stratejisi kapsamında hizmet standartlarını da geliştiren Atlasglobal bu çerçevede Business Class yolcularının seyahatlerini daha da konforlu hale getirmek için TAV “primeclass” ile bir işbirliğine gitti. Buna göre, Atlasglobal Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanacak.

Yeni işbirliğiyle yolcularına sundukları hizmetleri daha da üst standartlara taşıdıklarını belirten Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak; “Son 1 yıldır yurtdışında hız kesmeden büyüyoruz, her ay yeni hat açılışlarımız oluyor. Artan destinasyonlarımız ve yeniden düzenlediğimiz sefer saatlerimizle beraber, bağlantılı sefer sayılarımız çoğalıyor, bu da transit yolcu sayısını artırıyor. Büyüyen talep çerçevesinde biz de Business Class ürünümüzü sürekli geliştiriyor, hizmetlerimizin standartlarını artırmaya yönelik atılımlar yapmaya devam ediyoruz. TAV “primeclass” işbirliği ile yolcularımızın seyahatlerini daha da özel hale getireceğiz. Tüm yurtdışı ve Kıbrıs Business Class yolcularımız SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanabilecek” şeklinde konuştu.

Hızlı büyümeleri ve yolcularına özel avantaj sağlamasıyla bilinen Atlasglobal, yeni çalışmasıyla yolcularından iyi not alacak.

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.