Atlasglobal Büyümeye Devam Ediyor
AtlasGlobal - 1 Kasım 2016

Hızlı büyümeleriyle dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal, yeni ataklar yapmaya devam ediyor. 3 sene önce Birleşik Krallık’tan  İstanbul ve Ercan seferlerine başlayan Atlasglobal, Londra’nın Stansted Havaalanı’ndan da uçuşlara başladı. Uçuşlar,  haftanın her günü İstanbul Atatürk Havaalanı üzerinden Ercan Havalimanı’na gerçekleştirilecek.

Stansted Havaalanı’nda bu amaçla düzenlenen törene KKTC Londra Temsilcisi Zehra Başaran, Atlasglobal Birleşik Krallık Direktörü Mustafa Ebgü, Stansted Havaalanı Dışişler Genel Müdürü Chris Wiggan ile KKTC Turizm Ataşesi Kadir Doruhan, Atlasglobal Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Egemen Serçe, Stansted Atlasglobal İstasyon Müdürü Halil İbrahim Yıldırım,  Tulip Travel CEO’su Itır Sökmen, Happy Days Direktörü Saffet Başpınarlı, Just Travel Direktörleri Murat ve Meryem Yüksel, Cyprus Premier ve Cyprus Paradise Direktörü Kemal Kenan, Colchester Travel’dan John Bennet ile çok sayıda davetli katıldı.

Geçtiğimiz yıl Luton’dan 100  bine yakın yolcu taşıyan hava şirketinin Stansted uçuşlarının başlaması nedeniyle KKTC Londra Temsilcisi Zehra Başaran, Atlasglobal U.K Direktorü Mustafa Ebgü, İstasyoon Müdürü Halil İbrahim Yıldırım ve Havaalanı Dışişler Genel Müdürü Chris Wiggan, kırmızı kurdeleyi alkışlar arasında birlikte kestiler.

Chris Wiggan, Atlasglobal’in Stansted’den uçuşlarını memnuniyetle karşıladıklarını belirtirken, KKTC Temsilcisi Zehra Başaran, Kıbrıs Türk toplumu için bu destinasyonun önemine dikkati çekti. Kuzey Kıbrıs’ta 300 binden fazla soydaşının yaşadığını kaydeden Başaran, Britanya’da da 300 binden fazla Kıbrıs kökenli Türk’ün yaşadığına ve bu uçuşların toplum için büyük önem taşıdığını söyledi.

Essex bölgesinde kurulu ve 4 ayrı yerel seyahat acentasına sahip Colchester Travel’in sahibi John Bennett, Atlasglobal’ın Stansted’den uçmaya başlamasından büyük memnunluk duyduklarını dile getirerek, “Atlasglobal, İstanbul üzerinden birçok yeni destinasyona yol açıyor. Müşterilerimize yeni destinasyonlar sunmaktan sevinç duyuyoruz. Atlasglobal, büyük bir üne sahip servisi ile yerel halka fantastik bir hizmet sunacaktır” diye konuştu.

Atlasglobal Hava Şirketinin Birleşik Krallık direktörü Mustafa Ebgü , Londra Stansted Havaalanından uçmaya başladıkları için mutlu olduklarını belirterek, “Bu karar, yolcularımıza daha uygun ve konforlu servis sunmak için alınan stratejik bir karardır. Kararı almamızda, yolcularımız ve seyahat acentalarından aldığımız olumlu geri dönüşüm de rol oynamıştır” dedi.

Eurovizyon

BENZER HABERLER
BU AY EN ÇOK OKUNANLAR
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.